CSS50024/TI datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    CSS50024/TI
  • Производитель
    TDK Corporation
  • Описание
    TDK Corporation CSS50024/TI 1st Output: 24 VDC @ 20.84A 2nd Output: - 3rd Output: - 4th Output: - Applications: Commercial Approvals: CE, EN, UL Efficiency: 87 ~ 92% Line Regulation: 5% Load Regulation: 5% Mounting Type: Chassis Mount Number Of Outputs: 1 Operating Temperature: 0?°C ~ 70?°C Power (watts): 500W Power (watts) - Rated: 500W Power Supply Type: Switching (Open Frame) Series: CSS500 Size / Dimension: 8.00" L x 4.70" W x 2.85" H (203.2mm x 119.38mm x 72.39mm) Voltage - Input: 90 ~ 264VAC Voltage - Output: 24V